Werkplaats

In de werkplaats van Scania Rinsma werken specialisten met passie voor hun vak aan de reparatie en onderhoud van uw voertuigen. Onze werkplaats in Drachten is gecertificeerd voor onderhoud aan elektrische voertuigen. Bekijk hieronder welke werkzaamheden we uitvoeren op onze werkplaatsen in Berlikum en Drachten.

Locatie Berlikum

Bitgumerdyk 26,
9041 CE Berlikum

T: 0518 - 461 337
E: info@rinsma.nl

Services die wij kunnen uitvoeren in de werkplaats:

Locatie Drachten

Bohrlaan 6,
9207 HA Drachten

T: 0512 – 523 118
E: info@rinsma.nl

Services die wij kunnen uitvoeren in de werkplaats:

Drachten
Raymond Kuperus

Bij Raymond Kuperus kunt u terecht voor het maken van een afspraak in onze werkplaats in Drachten. Tevens beantwoordt Raymond graag al uw vragen aangaande onze werkplaats.

T: 0512 - 523 118
E: raymond.kuperus@scania.com

Drachten
Michel Alink

Michel Alink is, samen met zijn team, verantwoordelijk voor het magazijn in Drachten.

T: 0512 - 523 118
E: michel.alink@scania.com

Drachten
Henk Brouwer

Ook bij Henk Brouwer kunt u terecht met vragen en opmerkingen aangaande het magazijn in Drachten.

T: 0512 - 523 118
E: henk.brouwer@scania.com

Berlikum
Remko van Keulen

Zit u met schade? Dan is Remko van Keulen de aangewezen persoon om contact mee op te nemen. Remko is, naast de verantwoordelijke voor de schade-afdeling, directeur van Scania Rinsma.

T: 0518 - 461 337
M: 06 - 51 50 11 39
E: remko.van.keulen@scania.com

Berlikum
Sipke J. Visser

Sipke Visser is de contactpersoon voor de afdeling verkoop. Neem vrijblijvend contact op met Sipke.

T: 0518 - 461 337
M: 06 - 53 48 89 82
E: sipke.visser@scania.com

Berlikum
Hielke Oppedijk

Bij Hielke Oppedijk kunt u terecht voor het maken van een afspraak in onze werkplaats in Berlikum. Tevens beantwoordt Hielke graag al uw vragen aangaande onze werkplaats.

T: 0518 - 461 337
E: hielke.oppedijk@scania.com

Berlikum
Jan Faber

Jan Faber is één van de aanspreekpunten van het magazijn in Berlikum.

T: 0518 - 461 337
E: jan.faber@scania.com

Berlikum
Sjoerd de Boer

Ook bij Sjoerd de Boer kunt u met al uw magazijn-gerelateerde vragen terecht.

T: 0518 - 461 337
E: sjoerd.de.boer@scania.com

Berlikum
Teertse Lanting

Teertse Lanting verzorgt samen met Tom Hofstee en Mirjam Mollema de administratie.

T: 0518 - 461 337